Aktuálně

... co se na ZUŠ právě děje

Vážení rodiče a žáci, výuka bude od pondělka 30. 11. 2020 probíhat distanční i prezenční formou, a to po domluvě s vašimi třídními učiteli z nástroje či zpěvu. Hromadná výuka HN a PHV bude nadále vedena distanční formou.

Ďekujeme za pochopení.
Vedení SZUŠ 
 

Vážení rodiče a žáci, v souladu s přísnými hygienickými opatřeními v budově ZŠ není možné zahájit provoz SZUŠ od 25. 11. 2020. Možnost prezenční výuky od 30. 11. 2020 je v jednání. Výuka tedy do odvolání zůstává v distanční formě a další informace budou zveřejněny na webu školy.

Ředitelství SZUŠ


Od středy 14. 10. 2020 na základě rozhodnutí Ministerstva Školství ČR přechází výuka ve školách a školských zařízeních, tedy i na naší SZUŠ opět na distanční výuku.

Ředitelství SZUŠ


Od pondělí 12. 10. 2020 na základě rozhodnutí Ministerstva Školství ČR lze realizovat výuku na ZUŠ ve formě 1 : 1 tj. učitel versus 1 žák buďto prezenční nebo distanční formou. Upozorňujeme, že tato volba je jak na rodiči tak na pedagogovi. Netýká se to výuky hromadných předmětů jako je hudební nauka, která i nadále bude probíhat pouze distanční formou, viz záložka Hudební nauka na webu školy. Do odvolání stále platí také zákaz zpěvu.

Nadále zůstávají v platnosti stávající hygienická opatření, jako např.:
- přísný zákaz vstupu do budovy školy s respiračním onemocněním
- přísný zákaz vstupu dospělým osobám do budovy školy (a to bez výjimky)
- povinné nošení přezuvek a roušek ve všech vnitřních prostorách
- desinfekce rukou před vstupem do školy.

Ředitelství SZUŠ


Na základě Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně č. 3/2020 s účinností ode dne 5. října 2020 od 0:00 hodin do 18. října 2020 do 23:59 hodin, nařizuje omezení provozu Základních uměleckých škol a to v zákazu osobní přítomnosti žáků na základním uměleckém vzdělávání. Výuka žáků bude probíhat distanční formou.

Zde dokument mimořádného opatření KHS ke stažení:

2. 10. 2020 - Výuka na SZUŠ se nekoná z důvodu probíhajících voleb v budově školy.

Vážení rodiče a žáci, dle nařízení MZ ČR jsou od pátku 18. 9. 2020 roušky povinné ve všech vnitřních prostorách školy, včetně tříd. Děkujeme za pochopení.

Ředitelství SZUŠ


Vážení rodiče a žáci, od čtvrtku 10. 9. 2020 platí opět povinnost nosit ve všech vnitřních prostorách školy roušku. Žáci, kteří nebudou mít s sebou roušku, nemohou být vpuštěni do budovy školy!

Ředitelství SZUŠ

Hygienická opatření pro školní rok 2020/2021

- Vzhledem k nadále přetrvávajícím epidemiologickým podmínkám, nebude žákům s příznaky infekce dýchacích cest, ani s jinými respiračními příznaky, umožněn vstup do budovy ZŠ a SZUŠ!

- Žáci jsou z důvodu hygienického opatření školy povinni nosit přezůvky, které si přezují ve vrátnici školy!

- Dříve používané návleky budou k dispozici pouze ve výjimečných případech, na vyžádání ve vrátnici.

- Před vstupem do budovy je nutná dezinfekce rukou!

- Vstup dospělým osobám do budovy ZŠ a SZUŠ je zakázán! Výjimečně je vstup povolen pouze v odůvodněných případech. Návštěvník musí mít nasazenou roušku, před vstupem si vydezinfikuje ruce. Po škole se pohybuje pouze v doprovodu učitele, který jej vyzvedne i odvede zpět na vrátnici.

Ředitelství SZUŠ

Aktuality a změny ve výuce:

2. 10. 2020 - výuka se nekoná z důvodu organizace Voleb v budově školy.


Připravujeme pro Vás!!

Absolventský koncert žáků školy 4. 11. 2020 v 17 hodin, Ditrichsteinský palác, Zelný trh, Brno
Slavnostní vánoční koncert školy 11. 12. 2020 v 17 hodin, Ditrichstejnský palác, Zelný trh, BrnoHarmonogram školního roku SZUŠ A. R. K. Music 2020/2021 - ke stažení zde: